DYSKUSJE
Tony dobra. Od anonimowych darczyńców do potrzebujących rodzin
gaba1410
13.12.2017 22:32

@taktojest również zgodzę się, że pracy nie brakuje, ale czy każdy może pracować? Czy osoba leżącą z niską rentą bez rodziny ma pracować? jeśli tak to gdzie? Czy aby nie zbyt surowa ta ocena, jak pisałam wcześniej odwiedzmay rodziny sprawdzamy ich sytuację, historie są publikowane w Internecie KAŻDY może je przeczytać, jeśli którą wg Pana/Pani była podejrzana,  proszę podać która? Widzę, że o pomocy w ramach Szlachetnej Paczki wie Pan/Pani bardzo niewiele ale ocena i krytyczne uwagi już przychodzą z łatwością. Trzymam kciuki, żeby wszystko się w Pana/Pani życiu udawało i takiej pomocy nigdy nie było trzeba. Pozdrawiam serdecznie.

gaba1410
na forum od listopada 2017
ramirez70
13.12.2017 21:54

Nie wiem skąd u ludzi tyle jadu i nienawiści.  Gu..no mnie obchodzi czy ksiądz się dołożył, to jest jego sumienie. Ja czuję taki moralny obowiązek i sprawia mi to czysta przyjemność. Chętnie dałbym więcej gdybym nie miał rodziny na utrzymaniu, której nic w sumie i tak nie brakuje. Nie mam samochodu na pokaz w kredycie, wczasów w Egipcie, ale mam/y więcej niż inni mogą kiedykolwiek pomażyć.  Uważam, że należy się dzielić i dobrze się z tym czuję i szanuję osoby poświęcające swój czas pomagajac innym.  @taktojest - jakbyś sie zainteresował bardziej to może stwierdziłbys/stwierdziła, że świat nie jest taki kolorowy. 

Maanam kiedyś miał taki utwór  - Szał Niebieskich Ciał .. zacytuję " Saturn zimnem Ziemię smaga Lód się w moje serce wkrada..... "

ramirez70
na forum od listopada 2017
taktojest
13.12.2017 17:28

gaba1410 czy tak zwany królik rynku dostanie taką paczkę ?Uwazam ze teraz jest tyle pracy ze nie trzeba roznosic tych paczek bo nikt z głodu nie umiera...

taktojest
Konto zablokowane
gaba1410
12.12.2017 22:12

@taktojest proszę o podanie przykładu który/która z obdarowanych chodzi m.in do ALBERTA? Staramy się weryfikować, odwiedzamy rodziny, ale jeśli coś umknęło uwadze mojej lub wolontariuszy to zareaguje proszę o konkret, bo takie ogólniki może napisać każdy :) Pozdrawiam!@profWiktoeTraktor szkoda, że opiera Pan swoją wiedzę o Szlachetnej Paczce na podstawie jednego artykułu, miesiąc temu otwarta była baza rodzin i można było przeczytać historie tych rodzin, w wielu przypadkach przyczyną biedy jest choroba lub inna nagła trudna sytuacja - sprawdzamy dokładnie te przyczyny.   Dla ucieszenia sumienia można dać 5 zł biedakowi na ulicy, ale nie organizować pomoc na około 400 tys (łączna wartość wszystkich paczek). Jeśli ma pan lepszy sposób zapraszamy rekrutacja na wolontariuszy i Lidera jest otwarta ;)

gaba1410
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
12.12.2017 21:00

Wszystko fajnie tylko dlaczego te rodziny potrzebują pomocy? ?Zastanowił się ktoś nad tym? To raz. A dwa- to czemu pomagacie tym ludziom tylko w szczególnych okolicznościach typu święta? Pewnie większość żeby uciszyć własne sumienie.Pomagajmy ludziom bez okazji i oklasków, tak na co dzień a nie w świetle lamp.

I co Wy na to?

 Heh...Homo homuni lupus est...

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
taktojest
12.12.2017 19:49

Większość tych potrzebujących to obiboki i lenie śmierdzące...Wystarczy się przypatrzeć kto łazi na wyżerke do ALBERTA...

taktojest
Konto zablokowane
taktojest
12.12.2017 19:46

Dorzucił się do tego chociaż jakiś jeden ksiądz ???Przecież w Krośnie i okolicach stoją praktycznie wille tej że grupy społecznej...

taktojest
Konto zablokowane
kostarz
12.12.2017 15:33

e ludzie, też chce dostać! :-(

kostarz
na forum od listopada 2017
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA