święta

"Zrób sobie bombkę…" – świąteczna oferta Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej

 • star_border
  Warsztaty, konkursy, kreatywne zajęcia rodzinne, a wszystko to w tematyce świątecznej.
 • schedule
  06 grudnia 2019 (piątek) - 20 grudnia 2019 (piątek)
 • location_on
  Krośnieńska Biblioteka Publiczna (ul. Wojska Polskiego 41, Ordynacka 8)
 • note
  Udział bezpłatny
 • "Bombki, gwiazdki i inne ozdoby bożonarodzeniowe" – warsztaty dla małych i dużych w Oddziale dla Dzieci KBP (ul. Wojska Polskiego 41)

Wszystkich, którzy chcą mieć niepowtarzalne, oryginalne i wykonane przez siebie ozdoby bożonarodzeniowe KBP zaprasza na warsztaty plastyczne. Świąteczne ozdoby powstaną z materiałów recyklingowych, starych gazet, książek i innych materiałów ekologicznych. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Termin: 11, 13, 19 grudnia, w godz. 15.30-18.30

 • "Zrób sobie kartkę świąteczną" - warsztaty tworzenia cyfrowych kartek w Filii Nr 6 – Centrum Multimedialnym (ul. Ordynacka 8)

Propozycja warsztatów dla osób w różnym wieku. Korzystając z bezpłatnych programów jak: Canva, FotoJet, FotoRamio czy Pixlr Express, każdy będzie mógł przygotować oryginalną kartkę z życzeniami i wysłać ją do rodziny i przyjaciół.

Wstęp wolny. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 13 43 250 15 lub w siedzibie placówki.

Termin: 9, 11, 16, 18 grudnia w godz. 16.00-18.00

pixabay
 • "Świąteczne kino w bibliotece" - seanse w Filii nr 6 – Centrum Multimedialnym (ul. Ordynacka 8)

W repertuarze bajki dla najmłodszych, filmy familijne dla całej rodziny, a także filmy obyczajowe. Podczas seansów najmłodsi będą mogli poznać historię m.in. dzielnych szczeniaków, która pomagają Świętemu Mikołajowi czy pewnego zielonego stwora, który chce odwołać Święta! Dorośli natomiast obejrzą amerykańską komedię romantyczną o losach dwóch młodych kobiet, które zamieniły się domami na czas Bożego Narodzenia, polski film obyczajowy o Wigilii spędzonej z powracającą z zagranicy rodziną czy wzruszający dramat o świątecznym spotkaniu rodziny z synem przebywającym na co dzień w ośrodku odwykowym.

Termin: 6, 13, 20 grudnia w godz. 10.00-12.00 (bajki i filmy familijne dla dzieci), godz. 16.00-18.00 (filmy obyczajowe dla dorosłych)

 • "Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj" - akcja w Filii Nr 6 – Centrum Multimedialnym (ul. Ordynacka 8)

Celem kampanii jest zaproszenie całych rodzin do wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych swoim najbliższym oraz podkreślenie tego, jak bardzo ważną rolę w świecie zdominowanym przez media cyfrowe odgrywają osobiste relacje i więzi.

Na uczestników akcji czekają: bezpłatne kartki świąteczne do samodzielnego wypisania i wysłania, miniwarsztaty „Świąteczne rymowanie” – wspólne układanie życzeń świątecznych, miniwarsztaty „Sznurkiem po mapie” – gdzie mieszkają moi bliscy, do których wyślę kartkę.

Termin: 9-20 grudnia w godz. 10.00-16.00

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr telefonu 13 43 250 15 lub w siedzibie placówki.

Ponadto przez cały grudzień we wszystkich filiach KBP odbywać się będą zajęcia dla dzieci związane tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia. Szczegóły na stronie: www.kbp.krosno.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward