Zabawa

Wesołe Miasteczko w VIVO! Krosno

 • star_border
  Autodrom, szybka kolejka górska, wahadło extreme, bajkowy pociąg dla dzieci i wiele innych atrakcji.
 • schedule
  19 lipca 2019 (piątek) - 28 lipca 2019 (niedziela)
 • location_on
  Parking przy VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Bilety do nabycia w kasach Wesołego Miasteczka.

Podobnie jak w ubiegłym roku wakacyjny czas w VIVO! Krosno upłynie pod znakiem doskonałej zabawy dla całej rodziny. Wszystko to za sprawą mobilnego Wesołego Miasteczka, które w dniach 19-28 lipca pojawi się na parkingu przed Centrum Handlowym.

Na całą rodzinę czekać tu będzie mnóstwo atrakcji, m.in.: autodrom, w którym każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy kierowca, przejażdżka bajkowym pociągiem, trampoliny czy szybka kolejka górska. Dla miłośników ekstremalnych wrażeń przygotowana zostanie wyjątkowa karuzela/wahadło - Extreme. Na terenie Parku Rozrywki pojawi się również wielka postać dinozaura. Śmiałkowie będą mogli odbyć tu wycieczkę pełną efektów specjalnych przez wnętrze olbrzyma. Jest to jedyna taka atrakcja w Europie Środkowej.

Plakat wydarzenia
materiały organizatorów

- Cieszymy się, że to właśnie przed naszym centrum handlowym pojawi się Wesołe Miasteczko, które zawita do Krosna. Przez 10 dni nasi klienci będą mogli skorzystać tu z wielu interesujących urządzeń i atrakcji. Liczę, że Park Rozrywki będzie się cieszył dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i ich rodziców, a wspólnie spędzony czas na długo zostanie w pamięci – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Bilety do Wesołego Miasteczka będzie można nabyć w kasach Parku Rozrywki, a także wygrać w licznych konkursach organizowanych na profilu facebook Centrum Handlowego VIVO! Krosno oraz przez lokalne media.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 11.07.2019 07:53
equalizer przeczytano 2059 razy
person źródło informacji: Vivo Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 10606 razy