Muzyka

"Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie" - koncert w RCKP

 • star_border
  Muzyka poważna na wesoło.
 • schedule
  05 października 2019 (sobota), godz. 17:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  70/100 zł

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Organizatorzy zapraszają na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

Muzyka
Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

Humor
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

Oczyszczenie 
Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian - Waldemar Malicki
Wiolonczela - Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran - Anita Rywalska
Tenor - Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

Bilety na kulturairozrywka.pl lub ebilet.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 25.07.2019 09:24
equalizer przeczytano 2034 razy
person źródło informacji: kulturairozrywka.pl, Filharmonia Dowcipu
inne wydarzenia
REKLAMA