Muzyka

Voda - koncert w K15 [nowy termin]

 • star_border
  Koncert muzyki rockowej.
 • schedule
  19 października 2019 (sobota), godz. 20:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  25 zł - przedsprzedaż, 35 zł - w dniu koncertu

Koncert przełożony z 6 września 2019 na 19 października.

Voda to trio wywodzące się z tradycji rockowej lat siedemdziesiątych, kiedy to gatunek ten rozumiano jako połączenie wielu muzycznych światów - bluesa, funku czy nawet jazzu. Zespół został założony w 2014 roku przez gitarzystę i wokalistę Radka Kopcia. W październiku 2015 roku światło dzienne ujrzała bardzo dobrze przyjęta debiutancka płyta Onerare.

Żywiołowe koncerty i zaskakujące podejście do muzyki rockowej muzyków grupy zjednały fanów w Polsce, Czechach, Niemczech, na Słowacji oraz Litwie. Voda występowała na wielu ważnych scenach m.in. XVII Zlocie Samochodów "Garbus" Garbojama, odbyła trasę jako zespół towarzyszący wirtuozowi gitary fusion Tomowi Quayle, zagrała na festiwalach: Kielce Rockują u boku Martin Turner's Wishbone Ash, Nurtu i legendarnego Focus, RockNocy z KSU czy łagowskim Blues, Rock i Motocykle. W kraju i poza nim Voda pojawiła się na scenie ponad 150 razy.

W lutym 2019 zespół wydał swój drugi album zatytułowany Amphibia, który aktualnie promuje na nadchodzących koncertach w kraju i za granicą.

Skład zespołu:
Radek Kopeć - gitara, wokal
Mikołaj Spendel - bas, wokal
Michał Obrok - perkusja

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 07.08.2019 17:48
equalizer przeczytano 1280 razy
person źródło informacji: K15
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 93802 razy