Krosno

"Uwarunkowania i perspektywy rozwoju Krosna" - wykład w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

 • star_border
  Wykład wygłosi dr Tomasz Soliński, zastępca prezydenta Krosna.
 • schedule
  14 listopada 2019 (czwartek), godz. 17:00
 • location_on
  Krośnieńska Biblioteka Publiczna (Krosno, ul. Wojska Polskiego 41)
 • note
  Wstęp wolny

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej zaprasza do Czytelni Głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej (ul. Wojska Polskiego 41) na wykład dotyczący Krosna.

Prelekcję pod tytułem "Uwarunkowania i perspektywy rozwoju Krosna" wygłosi dr Tomasz Soliński, zastępca prezydenta Krosna.

Dr Tomasz Soliński
Damian KRzanowski

Tomasz Soliński

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii, absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2007), absolwent studiów magisterskich na Wydziale Ekonomicznym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (2003), absolwent podyplomowych studiów pedagogicznych na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej (2007).

Adiunkt w Katedrze Mikroekonomii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Instytutu Gospodarki WSIiZ (2008-2012), społeczny doradca Prezydenta Miasta Krosna (2011-2012), dyrektor Biura Klastra Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka (2010-2012), asystent rektora Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (2007-2008). Posiada uprawnienia do pełnienia funkcji członka rad nadzorczych w spółkach skarbu państwa, ekspert – wykładowca w projektach PARP, asesor w projektach UE (POIG).

Wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie na studiach podyplomowych z zakresu: zarządzania menadżerskiego, zarządzania projektami, marketingu w sieci i public relations.

Certyfikowany trener, doradca zarządów przedsiębiorstw i jednostek samorządowych w zakresie rozwoju, marketingu strategicznego, terytorialnego, komunikacji społecznej. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania i ekonomii.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward