Dziennikarstwo

Tomasz Sekielski - spotkanie w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

 • star_border
  Gościem KBP będzie znany dziennikarz, autor głośnego filmu o pedofilii w Kościele pt. "Tylko nie mów nikomu".
 • schedule
  29 maja 2019 (środa), godz. 17:00
 • location_on
  Krośnieńska Biblioteka Publiczna (Krosno, ul. Wojska Polskiego 41)
 • note
  Wstęp wolny

Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski” – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Obecnie również wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Jest autorem bestsellerowej trylogii „Sejf” oraz trylogii „Susza”, której ostatnia część ukaże się w 2019 roku. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel.

Przez dwa lata, w programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, karteli narkotykowych w Meksyku, problemów żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozów dla uchodźców (Calle), terroryzmu itd.

W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

Właśnie ukazał się jego najnwszy film o pedofilii w Kościele "Tylko nie mów nikomu".

Plakat wydarzenia
KPB
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward