Wesele

Targi Ślubne w Dwóch Sercach

 • star_border
  Największe Targi Ślubne w Krośnie. Ostatnia tego typu impreza w 2018 roku.
 • schedule
  16 grudnia 2018 (niedziela), godz. 10:00
 • location_on
  Kompleks Rekreacyjno-Rozrywkowy Dwa Serca (Krosno, ul. Bieszczadzka 80)
 • note
  Wstęp wolny

W trzech salach Kompleksu Weselnego "Dwa Serca" zaprezentują się najlepsze firmy z regionu. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 60 firm z branży ślubnej. Wszyscy wystawcy stawiają na jakość i wysoki poziom oferowanych przez siebie usług. Koniec sezonu 2018 to również najlepsze oferty rabatowe, z których trzeba skorzystać.

Tegoroczna edycja targów odbywa się w bardzo dogodnym terminie. Wybór daty - 16 grudnia to duży ukłon w stronę przyszłych Par Młodych, które pracując za granicami kraju, przyjeżdżają do Polski, aby spędzić nadchodzące święta z rodziną. Obecność na największej tego typu imprezie w regionieto szansa na zarezerwowanie najlepszych dla siebie usług ślubnych w bardzo krótkim czasie.

Na targach ślubnych organizowanych przez Podkarpacki Portal Ślubny "Weseleimy.pl" znajdziecie wszelkiego rodzaju usługi. Od zaproszeń i ozdobnych winietek na alkohol, po animatorów zabaw, a na zespołach muzycznych kończąc. Podczas targów każdy z zespołów muzycznych prezentował będzie jeden utwór - w ten sposób osoby zainteresowane wybraniem najlepszego dla siebie składu będą miały idealny przegląd wszystkich prezentacji. Takiej możliwości nie ma nigdzie indziej. Wszystkich zainteresowanych wybraniem zespołu muzycznego organizatorzy zapraszają do sali C.

Będą ponadto pokazy mody, które zaprezentują dwa znane, krośnieńskie salony mody ślubnej. Również panowie będą mogli zapoznać się z ofertą mody męskiej. Punktem kulminacyjnym targów będzie konkurs, w którym można wygrać obrączki ślubne. Sponsorem obrączek jest jubiler Łazur.

Na osoby, które odwiedzą targi, czekają konkursy z nagrodami. - Uroczyste krojenie tortu weselnego, degustacje oraz oferta samochodów do ślubu dopełni dzieła i sprawi, że z takiej imprezy każdy wyjdzie zadowolony i z poczuciem, iż dzięki tym targom zostało załatwionych wiele spraw. Szybko, skutecznie i bez problemu - zapowiadają organizatorzy.

pixabay.com

Program:

10:00 - Otwarcie targów dla zwiedzających
10:00 – 16:00 - Konkursy z nagrodami
10:15 – 16:30 - Prezentacje zespołów muzycznych - Sala C
12:30 – 13:00 - Pokaz mody ślubnej - Sala A
14:30 – 15:00 - Uroczyste krojenie torgu weselnego
15:00 – 15:30 - Pokaz mody ślubnej - Sala A
15:30 - Losowanie nagrody głównej - obrączki ślubne, krtórych sponsorem jest Jubiler Łazur
17:00 - Zakończenie targów

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 26.11.2018 21:31
equalizer przeczytano 1156 razy
person źródło informacji: weseleimy.pl
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 24563 razy