klocki

"Tak się składa…" - rodzinny konkurs w RCKP

 • star_border
  Organizatorzy zapraszają milusińskich do odkrycia talentów konstrukcyjnych.
 • schedule
  10 listopada 2019 (niedziela), godz. 09:30
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  Udział bezpłatny

Konkurs "Tak się składa…” to doskonała okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania.

Do uczestnictwa w konkursie organizatorzy zapraszają rodziny, w tym rodziny zastępcze, z dziećmi w wieku do 14 lat. Wymagane jest, by w drużynie był co najmniej jeden rodzic i dziecko oraz nie więcej niż dwoje dorosłych.

Tak się składa… 2018
Paweł Matelowski

Zadanie konkursowe polega na zbudowaniu z klocków trwałej, przestrzennej konstrukcji według własnego pomysłu:Chcemy, by konstrukcje były jak najbardziej oryginalne, wymyślone i zaprojektowane przez dzieci, by były owocem dziecięcej wyobraźni oraz pasji - podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia u organizatorów imprezy. Prace konkursowe powinny zostać dostarczone 10 listopada 2019 roku, w godzinach 9.30-10.00 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1).

Prace będą prezentowane tego samego dnia w godzinach 10.30-12.30. W trakcie wystawy jury oceni prace i przyzna nagrody (wyniki około godziny 13.30).

Organizatorami konkursu są Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 24.10.2019 19:39
equalizer przeczytano 727 razy
person źródło informacji: RCKP
inne wydarzenia
REKLAMA