Teatr

"Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka" - spektakl w RCKP

 • star_border
  Bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.
 • schedule
  17 marca 2019 (niedziela)
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  55/80 zł

Wśród piosenek, wesołej muzyki, tańców i wspólnej zabawy Świnka Peppa schodzi z ekranów, żeby na żywo spotkać się z dziećmi. Grzeczna, wesoła i niesamowicie sympatyczna, ucząca maluchy poznawania świata. Jest bohaterką jednej z najpopularniejszej kreskówek wśród dzieci w wielu krajach. 

Plakat wydarzenia
facebook.com

W dzień urodzin Świnki Peppy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą - Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi. 

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a produkcją zajęła się firma MGR productions.

Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2 roku życia.

Spektakle o godzinie: 10:00, 13:00 i 16:00.

Czas trwania spektaklu: 60 minut plus przerwa.

Bilety na swinkapeppanazywo.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward