Muzyka

Stevie Wonder na jazzowo - koncert w K15

 • star_border
  W programie największe hity tego artysty: "I just called to say i love you", "Isn’t she lovely", "Superstition".
 • schedule
  16 grudnia 2017 (sobota), godz. 19:30
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  15 zł

Koncert pt. "Stevie Wonder na jazzowo" w wykonaniu: Ola Tocka – vocal, Wojtek Nowicki – piano, Grzegorz Makiel – gitara, Paweł Makiel – perkusja, Krzysztof Dziamba – saksofon, Bartłomiej Bykowski – gitara basowa.

 "Stevie Wonder na jazzowo" w K15 już 16 grudnia
Fot. Piotr żurek

W programie m.in.: "Sir Duke", "I just called to say i love you", "Isn’t she lovely", "Superstition", "I wish, Part-time lover", "My cherie amour", "Ribbon in the sky", "Overjoyed". 

Stevie Wonder, właśc. Stevland Hardaway Judkins (ur. 13 maja 1950 w Saginaw) – amerykański wokalista soulowy,kompozytor, producent i multiinstrumentalista. Jest jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych albumów w historii. Jego nagrania sprzedały się w liczbie ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Jest czwartym rekordowym zdobywcą nagród Grammy w dziejach przemysłu fonograficznego. Zdobył dwadzieścia dwie statuetki tejże nagrody.

Fot. Piotr żurek

Stevie Wonder urodził się jako wcześniak. Nadmiar tlenu w inkubatorze doprowadził do utraty wzroku. Jest jedną z najbardziej prominentnych osób na amerykańskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Jego bardzo eklektyczny styl zawiera elementy muzyki funk, soul, R&B, jazzu, bluesa, rock and rolla, a nawet progresywnego rocka
 
Rezerwacja miejsc pod numerem: 13 43 277 11. 

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 43 277 11
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward