Film

Romantycznie Straszny Maraton w kinie Helios

 • star_border
  W tym zestawie Helios proponuje cztery filmy: "Prodigy. Opętany", "Zakon Świętej Agaty", "Próba", "Nocne istoty".
 • schedule
  15 lutego 2019 (piątek), godz. 23:00
 • location_on
  Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  28 zł - do 07.02, 32/36 zł

Idealne walentynki? Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy nie przepadają za komediami romantycznymi, kino Helios przygotowało noc pełną grozy. W zestawie dwa filmy premierowe: "Prodigy. Opętany" oraz "Zakon Świętej Agaty". Następnie przedpremierowo historia ekskluzywnego i tajemniczego bractwa w filmie "Próba". Krwawe zakończenie zagwarantują "Nocne istoty". Maraton Romantycznie Straszny to doskonała okazja do przytulenia - nie tylko ze strachu! 

Prodigy. Opętany (premierowo, napisy)

USA, horror, 2019
Reżyseria: Nicholas McCarthy
Obsada: Taylor Schilling, Colm Feore, Brittany Allen

Sarah (Taylor Shilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego 8-letniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Jego matka podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę opętania chłopca. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to dziki rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa?


Zakon Świętej Agaty (premierowo, napisy)

USA, horror, 2019, 90 min.
Reżyseria: Darren Lynn Bousman
Obsada: Sabrina Kern , Carolyn Hennesy, Courtney Halverson

Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?


Próba (przedpremierowo, napisy)

USA, horror, 2019, 77 min.
Reżyseria: Daniel Robbins
Obsada: Zachery Byrd, Aaron Dalla Villa, Phillip Andre Botello, Zack Weiner, Cameron Cowperthwaite

Grupa świeżo upieczonych studentów chcąc poprawić swoją reputację decyduje się na wstąpienie do popularnego, lecz kontrowersyjnego klubu. Warunki członkostwa przekraczają ich oczekiwania.


Nocne istoty (napisy)

Argentyna, horror, 2018, 87 min.
Reżyseria: Demian Rugna
Obsada: Ariel Chavarría, Maximiliano Ghione, Norberto Gonzalo, Hugo Halbrich

Ludzie znikający bez śladu, zmarli powstający z grobu, istoty żądne krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 30.01.2019 10:12
equalizer przeczytano 1187 razy
person źródło informacji: Helios
inne wydarzenia
REKLAMA