Rajd samoch.

Rajd "Rymanowskie Wiatraki"

 • star_border
  Pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem i Super KJS.
 • schedule
  24 marca 2018 (sobota) - 25 marca 2018 (niedziela)
 • location_on
  Gminy: Rymanów i Iwonicz-Zdrój
 • note
  Wstęp wolny

Ubiegłoroczna edycja pokazała, że organizacja zawodów na zmiennej nawierzchni pozwala je urozmaicić i utrudnić. A im bardziej skomplikowanie, tym ciekawiej, dla zawodników, jak również kibiców.

Podczas imprezy, która odbędzie się na terenie Gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój w dniach 24-25 marca 2018 r., rozegrane zostaną pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem i Super KJS. Są to jedyne zawody na południu Polski, podczas których kierowcy będą ścigali się na szutrze i asfalcie.

Paweł Fiejdasz

Organizator Automobilklub Małopolski podobnie do zeszłorocznych zawodów, także w tym zaplanował atrakcyjne i szybkie próby sportowe. Ich długość będzie pozwalała wykazać się startującym w „Rymanowskich Wiatrakach” kierowcom. W Super KJS zaprojektowanych jest 24 km tras, zaś w KJS 16 km. 

- W imprezie może wziąć udział każdy kierowca posiadający prawo jazdy i sprawny samochód. Wszak amatorskie rajdy służą poprawie bezpieczeństwa na drogach oraz umiejętności kierowców w zakresie prowadzenia pojazdów mechanicznych. A przy okazji dają możliwość sprawdzenia czy jesteśmy mistrzami prostej, czy też w zakrętach potrafimy opanować auto. Zapraszamy miłośników motoryzacji i sportowej rywalizacji do udziału w „Rymanowskich  Wiatrakach”. Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2018 r. Nie zwlekajcie. Ilość miejsc jest ograniczona - zachęcają organizatorzy.

Regulamin i zgłoszenia na www.automalop.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 06.03.2018 19:06
equalizer przeczytano 1450 razy
person źródło informacji: Automobilklub, Paweł Fiejdasz
inne wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń w tej kategorii.
REKLAMA