Teatr

"Psie serce" - spektakl teatralny live w kinie Helios

 • star_border
  Transmisja spektaklu Michaiła Bułhakowa „Psie serce” z Borysem Szycem w brawurowej roli głównej.
 • schedule
  14 lutego 2019 (czwartek), godz. 19:00
 • location_on
  Kino Helios (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  32 zł

Zima 1925 roku w Moskwie. Świat kończącego się okresu Nowej Ekonomicznej Polityki w państwie radzieckim, w dobie nadchodzącego stalinizmu, widziany oczami psa. Profesor Preobrażeński, luminarz nauki radzieckiej i europejskiej, prowadzi doświadczenia w poszukiwaniu sposobów odmładzania ludzkiego organizmu. Eksperymentalnemu przeszczepowi zostaje poddany pies, co przynosi nieoczekiwane skutki… To staje się pretekstem do przenikliwej, gorzkiej diagnozy świata stworzonego przez rewolucyjną ideologię, napisanej przez autora ze specyficznym poczuciem humoru i w formie ocierającej się o groteskę. Wielowarstwowość utworu zmusza do stawiania sobie pytań uniwersalnych o wartości i o porządek świata.

#TheMuBa (theatre-music-ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej. Ten innowacyjny projekt stworzony został przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, a seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym. Przedstawienie trwa 150 minut, podczas spektaklu zaplanowana jest jedna przerwa.

Plakat wydarzenia
Helios
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 04.02.2019 20:54
equalizer przeczytano 814 razy
person źródło informacji: Helios
inne wydarzenia
REKLAMA