Wakacje

"Przygody Zefirka i Spółki" - spektakl w Ogródku Jordanowskim

 • star_border
  Spotkanie z serii Letnia Przygoda. Interaktywny spektakl muzyczno-taneczny dla dzieci w wieku 4-11 lat.
 • schedule
  19 lipca 2018 (czwartek), godz. 17:00
 • location_on
  Ogródek Jordanowski (Krosno, ul. Grodzka 20)
 • note
  Wstęp wolny

Ahoj przygodo! RCKP zaprasza do świata bajek, baśni i magicznych postaci. W programie: plenerowe spektakle teatralne, działania artystyczne i animacyjno-kulturalne, gry, muzyka. 

Początek spotkania o godz. 16:00, a o godz. 17:00 spektakl "Przygody Zefirka i Spółki" w wykonaniu Teatru w Ruchu.

RCKP

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek - dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę - wyraziste charaktery bohaterów podkreślone są zjawiskową choreografią, zabawnymi piosenkami i barwną scenografią. Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo, Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą, ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.

Spektakl porusza tematykę akceptacji inności i szacunku wobec drugiego człowieka. Dzieci oglądając spektakl, pogłębiają również wiedzę przyrodniczą: wyjaśnia on zmiany zachodzące cyklicznie w przyrodzie, zjawiska atmosferyczne i to, w jaki sposób nasze życie zależy od dóbr Natury.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward