Wakacje

"Podróże Baltazara Gąbki" - spektakl w Ogródku Jordanowskim

 • star_border
  Wydarzenie z cyklu "Letnia Przygoda".
 • schedule
  11 lipca 2019 (czwartek), godz. 18:00
 • location_on
  Ogródek Jordanowski (Krosno, ul. Grodzka 20)
 • note
  Wstęp wolny

Ahoj przygodo! Po raz kolejny RCKP zaprasza najmłodszych na spotkanie z Letnią Przygodą: - W cieniu drzew - w Ogródku Jordanowskim - uśmiechem, farbami, kredkami, teatralnymi działaniami, podskokami i konkursami pokonamy nudę.

Letnia Przygoda w Ogródku Jordanowskim
RCKP

"Letnia Przygoda" rusza już od godz. 16:00, a o godz. 18:00 specjalna atrakcja - spektakl „Podróże Baltazara Gąbki” w wykonaniu Teatrzyku Blaszany Bębenek

Jest to historia Smoka Wawelskiego, który na polecenie króla Kraka wyrusza do krainy deszczowców, aby odszukać porwanego wybitnego naukowca Baltazara Gąbkę. W podróż wraz ze smokiem wyrusza kucharz Bartłomiej Bartolini. Nie spodziewają się jednak, że ktoś chce im przeszkodzić w wędrówce, przez co następuje szereg zabawnych i pouczających zdarzeń. W przedstawieniu wykorzystano zmieniające się kurtyny imitujące pięć różnych pomieszczeń, piosenki zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi.

Postaci: Smok Wawelski, Król Krak, kucharz Bartłomiej Bartolini, Szpieg z krainy deszczowców, zbój, Król Słonecji, Władca Deszczowców, Baltazar Gąbka.

Blaszany Bębenek to agencja artystyczna dwójki przyjaciół, którzy przez całe swoje życie związani byli z teatrem. Zdobywane doświadczenie w niezależnych, a także w objazdowych teatrach dla dzieci, zaowocowało pomysłem stworzenia innowacyjnych spektakli, w których dzieci oraz młodzież mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie, współtworzyć przedstawienie. Stawiają głównie na jakość, dlatego sami są aktorami we własnej firmie, ich stroje są unikalne, szyte na miarę, a o scenariusze dbają osoby wykształcone w najlepszych polskich szkołach filmowych i teatralnych.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward