Muzyka

Podkarpacka Gala Disco Polo w RCKP

WYDARZENIE ODWOŁANE
 • star_border
  Na scenie Playboys oraz Piękni i Młodzi.
 • schedule
  13 października 2019 (niedziela), godz. 19:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  85, 95, 110 zł

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Grupa określiła swoją twórczość jako disco polo, dance i pop-Rock. Przed założeniem własnej grupy, wokaliści występowali razem w innych zespołach muzycznych. Na początku swojej działalności jako trio występowali na wielu przyjęciach weselnych.

W lipcu 2013 roku na kanale zespołu w serwisie YouTube premierę miał teledysk do ich singla „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał ponad 30 milionów wyświetleń. Kolejne 30 milionów uzyskał klip przesłany w listopadzie przez kanał wytwórni zespołu – Vanilla Records. Piosenka uzyskała tytuł „Hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowe Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Następnie zespół opublikował teledysk do swojego kolejnego utworu – „Kocham się w Tobie”, który osiągnął wynik ponad 55 milionów wyświetleń na YouTube.

W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań grupa zaprezentowała utwór „Kocham się w Tobie” i zakwalifikowała się do stawki półfinałowej. Wykonała w nim swój przebój „Niewiara” i awansowała do finału jako pierwszy zespół Disco Polo w historii programu. Niedługo później wydała cyfrowo swoją debiutancką płytę studyjną zatytułowaną „Niewiara”, a później opublikowała teledysk do swojego nowego utworu „Ona jest taka cudowna”, który uzyskał ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zespół wystąpił na II Łódź Disco Fest.

Playboys - to jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce. Choć istnieją od 2013 r. mogą pochwalić się wieloma nagrodami, a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i za granicą. 

W 2016 roku grupa Playboys za sprawą Związku Artystów Audio Wizualnych (ZPAV) otrzymała najcenniejsze wyróżnienia dla każdego muzyka i zespołu w postaci Platynowych i Złotych Płyt:  podwójna platyna za singiel „Tylko Ty”, potrójna platyna za singiel „Zwariowałem”, potrójna platyna za singiel „Fajna jest ta dziewczyna”, poczwórna platyna za singiel „Wyśmienicie” w duecie z grupą Piękni i Młodzi.

Bilety dostępne na kupbilecik.pl i w Biurze Turystycznym Omnibus (ul. Kolejowa 1).

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (1) forward
schedule opublikowano 03.07.2019 15:05
equalizer przeczytano 5198 razy
person źródło informacji: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 93803 razy