Gry

Planszówkowe podziemia - Games Room w Piwnicy Wójtowskiej

 • star_border
  Impreza dla fanów planszówek. Wydarzenie charytatywne - zbiórka na leczenie Natalii Grad.
 • schedule
  17 lutego 2018 (sobota), godz. 15:00
 • location_on
  Piwnica Wójtowska (Krosno, Rynek 7)
 • note
  Kwesta

Kolejny Games Room organizowany przez grupę Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0".

pixabay

„Planszówkowe podziemia” to wydarzenie mające na celu zrzeszenie fanów planszówek oraz manifestację przewagi spędzania czasu w gronie przyjaciół i rodziny nad samotnym błądzeniem po wirtualnym świecie. W trakcie Games Roomu uczestnicy będą mogli wybrać gry spośród 128 tytułów, gdzie każdy z nich zostanie wytłumaczony i wyjaśniony przez animatora.

- Będą to pozycje łatwe, szybkie oraz nieco trudniejsze dla bardziej wprawionych geeków – spośród obfitego zasobu prawie 300 gier, wybraliśmy dla Was tytuły sprawdzone, przystępne a przede wszystkim przyciągające - zapowiada Damian Piórko Ziemba z grupy eventowej.

Impreza odbywać się będzie w restauracji Piwnica Wójtowska i potrwa przez siedem godzin. 

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Odbędzie się wtedy kwesta dla Natalii Grad, matki dwóch kilkuletnich dziewczynek, która walczy z chłoniakiem śródpiersia, jak dotąd nieskutecznie.

mat. organizatora

120 tysięcy złotych - tyle kosztuje terapia ostatniej szansy, która może uratować jej życie.

- Niestety, kolejnych osiem cykli chemioterapii nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, ale małżeństwo się nie poddaje. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć - mówi Rafał Jasiński z Fundacji Czas Nadziei, która zdecydowała się pomóc.

Gdy chemioterapia zawiodła, pozostał Nivolumab - lek ostatniej szansy. Niestety, rodziny nie stać na terapię, dlatego potrzebna jest pomoc. Liczy się czas, ponieważ fundusze na terapię trzeba zebrać do końca lutego. Ważna jest każda wpłacona złotówka, ponieważ terapia już się rozpoczęła.

Fundacja Czas Nadziei opisała historię Natalii, utworzyła specjalne konto do wpłat z Polski i zza granicy. Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania. - Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zbiórki mamy już na koncie ponad 40 tysięcy złotych - mówi Rafał Jasiński. Zbiórka cały czas trwa. Każdy, kto chce pomóc Natalii, może to zrobić wpłacając pieniądze na zakup leku na podane niżej konto.

Fundacja Czas Nadziei

PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021

Wpłaty SMS

treść: ICH.NADZIEJA

numer: 7555

Osoby, które chciałyby przekazać coś na licytacje, proszone są o kontakt z Łukaszem pod nr telefonu: 724 550 295. Link do aukcji znajduje się tutaj: Licytacje dla Natali Grad.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward