Muzyka

P.A.G.E - koncert w Rock Klub Iron

 • star_border
  Koncert z okazji 5-lecia działalności zespołu.
 • schedule
  08 grudnia 2018 (sobota), godz. 18:00
 • location_on
  Rock Klub Iron (Krosno, ul. Sikorskiego 5)
 • note
  20 zł

Zespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Nazwa P.A.G.E została zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienia. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne teksty mówiące o sprawach, które są dla nas słuchaczy niewygodne.

P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju, jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Ma na koncie debiutancką płytę pt ”ONLINE”.

Skład: Jakub Chmiel - wokal, Wojciech Maślany - gitara rytmiczna, Marcin Chodorowski - gitara solowa, Łukasz Tomkiewicz - perkusja, Adrian Adik Jarosz - bas.

- Może 5 lat to niewiele, ale chcielibyśmy jakoś to uczcić. W związku z tym postanowiliśmy urządzić skromny koncert, po części w naszym rodzinnym Krośnie. Mamy kilka niespodzianek oraz zaproszonych przyjaciół i gości - zapowiadają członkowie zespołu. 

Do pierwszych 100 biletów płyta "ONLINE" w prezencie.

Bilety do nabycia w Rock Klub Iron (ul. Sikorskiego 5) oraz Sweet Rock Cafe (Rynek 16)

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 04.12.2018 21:28
equalizer przeczytano 754 razy
person źródło informacji: Rock Klub Iron
inne wydarzenia
REKLAMA