Stand-up

Ola Petrus i Magda Kubicka w K15

WYDARZENIE ODWOŁANE
 • star_border
  Scena Stand-up No Limits w Krośnie zaprasza na cykliczne wieczory najlepszych komików w kraju.
 • schedule
  17 maja 2018 (czwartek), godz. 20:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  Przedsprzedaż - 20 zł, w dniu występu - 30 zł

Klub K15 odpalił scenę Stand-up No Limits, na której będą poważne i błahe tematy skomentowane przez polskich komików.

Łzy śmiechu, bolące brzuchy od rechotu i czasem miny zażenowania, bo stand-up, jak wi,emy czasem szokuje i przekracza granice. Bez cenzury, bez tematów tabu, w przytulnej, intymnej atmosferze zderzycie się ze szczerymi programami stand-upowymi tworzącymi niezwykłe wydarzenia komediowe, których musisz być częścią.

Ola Petrus - ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy. Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Magda Kubicka - młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało – dużo....

Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia. Bilety dostępne na standupbilety.pl oraz w K15.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward