Książki

Noc w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

 • star_border
  Pod hasłem „Bajecznie bajkowa noc” z bohaterami najpopularniejszych bajek bawić się będą dzieci i dorośli.
 • schedule
  18 maja 2018 (piątek), godz. 19:00
 • location_on
  Krośnieńska Biblioteka Publiczna (Krosno, ul. Wojska Polskiego 41)
 • note
  Wstęp wolny

18 maja br. Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na szóstą już edycję Nocy w Bibliotece. To jedno z wielu wydarzeń, które na stałe weszły do kalendarza majowych imprez realizowanych przez bibliotekę. Pod hasłem „Bajecznie bajkowa noc” z bohaterami najpopularniejszych bajek bawić się będą dzieci i dorośli.

Już o godz. 19.00 będzie można obejrzeć premierowe przedstawienie grupy teatralnej bibliotekarzy „Na Dobry Początek” pt. „Kot w butach”. Następnie rozpocznie się rewia mody bajkowych postaci i plebiscyt na najciekawsze przebranie. Później wszyscy będą się mogli włączyć do czytania „Kopciuszka”. Na młodych uczestników nocy czekają również warsztaty modelarskie i wielki bajkowy quiz. Uczestnikami zajęć tematycznych mogą być dzieci z kl. I-III. Zgłoszenia biblioteka przyjmuje do 14 maja.

pixabay.com

Na dorosłych czytelników również czekają specjalne atrakcje. Osoby, które przyjdą nocą do wypożyczalni będą mogły otrzymać specjalne konto VIP uprawniające do wypożyczania jednorazowo 10 książek. Nowi czytelnicy mogą zapisywać się do biblioteki i bezpłatnie otrzymają kartę biblioteczną. Wypożyczalnia Główna zaprasza na specjalną loterię –Wypożycz książkę i wygraj!

Odbędzie się również kiermasz książki za złotówkę. Będzie można obejrzeć wystawy tematyczne w Wypożyczalni i Czytelni Głównej. W Saloniku Artystycznym przewidziana jest projekcja filmu "Mój Vincent".

W tym dniu będzie można również przynieść bajki i baśnie z własnych zbiorów i podzielić się nimi. Zebrane książki przekazane zostaną dzieciom z „Bajkowego Kącika” działającego w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie.

Podczas trwania Nocy w Bibliotece korzystanie ze wszystkich zbiorów i usług w Wypożyczalni Głównej, Czytelni Głównej, Oddziału dla Dzieci i Czytelni Internetowej potrwa do godz. 23:00.

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 432 13 70
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward