Film

Noc Reklamożerców w kinie Helios

 • star_border
  Na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekać będzie ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata.
 • schedule
  13 kwietnia 2018 (piątek), godz. 23:00
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  36 zł

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok Festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach. To jedna z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce będzie to już 25. edycja.

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców biorą udział tysiące fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem najbliższej Nocy Reklamożerców będzie Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty.

Helios

W ten miłosny kontekst wpisuje się m.in panorama zmysłowych reklam bielizny Triumph. Miłosne i nie tylko wątki odnajdziemy również w przeglądzie reklam afrykańskich: Nigeria, Kongo, Ghana, Afryka Południowa. Jak co roku plejada gwiazd show biznesu, sportu i polityki w nowych, reklamowych rolach rozśmieszy nas i wzruszy do łez. Reklama społeczna będzie walczyła o najważniejsze cywilizacyjne sprawy , w tym z marnotrawstwem żywności.

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną nam vintage blaski reklam sprzed poł wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencję postaci powalczy o lepszy świat, a także o lepszą sprzedaż.

Przed wejściem na salę, każdy z Widzów zostanie wyposażony w trąbkę lub gwizdek, dzięki którym będzie mógł wyrażać emocje na temat wyświetlanych reklam.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward