Film

Minimaraton Sicario w kinie Helios

 • star_border
  Do obejrzenia: "Sicario" i "Sicario 2: Soldado" (premiera).
 • schedule
  20 lipca 2018 (piątek), godz. 20:30
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  25 zł - do 12.07, 29/33 zł

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wieczór z mocnym kinem akcji. Na początek jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat pt. "Sicario". Jak szybko się przekonamy, jedynym sposobem na walkę z bezwzględnym bossem kartelu narkotykowego będzie pozbycie się moralnych oporów i działanie daleko poza granicami prawa. Zaraz po krótkiej przerwie, premierowo "Sicario 2: Soldado", w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…

Sicario

USA, dramat, akcja, kryminał, 2015, 121 min
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio Del Toro

Młoda agentka FBI, Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA, mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który - jak się okaże - ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.


Sicario 2: Soldado (premiera)

USA, Włochy, akcja, kryminał, 2018, 123 min
Reżyseria: Stefano Sollima
Obsada: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener

Alejandro (Benicio del Toro) był kiedyś pełnym brawury prokuratorem, jednak morderstwo jego rodziny odmieniło go na zawsze. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej zbrodni, z drugiej nie przestał być sicario - zabójcą, który przekroczy każdą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. Alejandro podejmuje się samotnej misji, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak bardzo chciał zapomnieć.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward