Film

Minimaraton Fantastycznych Zwierząt w kinie Helios

 • star_border
  Do obejrzenia: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oraz "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" (premiera).
 • schedule
  16 listopada 2018 (piątek), godz. 20:00
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  25 zł - do 08.11, 29/33 zł

Magiczne przygody, niesamowite stworzenia i czarodziejski świat, który pokochały miliony czytelników i widzów serii o Harrym Potterze. Taka dawka emocji z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (napisy)

USA, fantasy, przygodowy, familijny, 2015, 133 min.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Eddie Redmayne, Colin Farrell, Ezra Miller, Samantha Morton

Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" oparty jest na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling. To kolejna odsłona magicznego świata. Prawa i obyczaje, którymi rządzi się społeczność czarodziejów i czarownic będą doskonale znane wszystkim miłośnikom książek i filmów o Harry’m Potterze. Jednak historia Newta Scamandera rozpocznie się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat wcześniej niż wydarzenia, w których główną rolę odegrał słynny czarodziej.


Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (napisy)

USA, Wlk. Brytania, fantasy, 2018, 130 min.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Johnny Depp , Ezra Miller, Katherine Waterston

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward