Żużel

Mecz drużyn: Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

 • star_border
  Hit sezonu - mecz w ramach półfinału II Ligi Żużlowej.
 • schedule
  18 sierpnia 2019 (niedziela), godz. 16:30
 • location_on
  Stadion (Krosno, ul. Legionów)
 • note
  Trybuna kryta - 35 zł, normalny - 29 zł, ulgowy 20 zł (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów), junior - 15 zł (dla osób od 10 do 15 roku życia)

Żużlowcy Wilków Krosno awansowali do półfinału II ligi i szykują się wielkie emocje. W niedzielę, 18 sierpnia 2019 podopieczni Janusza Ślączki rozpoczną rywalizację o wielki finał ligi, podejmując zwycięzcę rundy zasadniczej, którym będzie zespół z Bydgoszczy. 

W rundzie zasadniczej Wilki uległy minimalnie bydgoskim “Gryfom” 44:46 i zrobią wszystko, by teraz pokonać tego rywala. Czynione są starania, by przeciwko bydgoszczanom pojechały tak mocnym składem, jakim w tym sezonie jeszcze nie startowały.

Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
Mateusz Biskup

Dotychczasowe mecze w Krośnie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców i nie inaczej powinno być i tym razem. Spotkania fazy finałowej niosą za sobą dodatkowe emocje i z pewnością nie zabraknie twardej walki na torze. Krośnieńska drużyna awans do półfinału przypieczętowała, gromiąc w Krakowie tamtejszą Wandę. 

Organizatorzy zapraszają na stadion przy Legionów 1 znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu i czapeczkę teamu Wilki. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje oraz pyszne specjały z grilla i nie tylko. 

Wejście na stadion od godziny 14:30. Początek meczu o 16:30. 

Bilety na www.kupbilet.pl.

Dostępne też w Empik Krosno (Galeria Krosno przy ul. Legionów 17).

Organizatorzy przypominają, że zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami na fazę play-off ligi nie obowiązują karnety. 

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2) forward