Żużel

Mecz drużyn: Wilki Krosno - Power Duck Iveston PSŻ Poznań

 • star_border
  Mecz w ramach 2. Ligi Żużlowej.
 • schedule
  16 czerwca 2019 (niedziela), godz. 16:00
 • location_on
  Stadion (Krosno, ul. Legionów)
 • note
  Trybuna kryta - 30 zł, normalny - 24 zł, ulgowy 15 zł (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów), junior - 10 zł (dla osób od 10 do 15 roku życia)

To mecz, który zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Fani czarnego sportu na Podkarpaciu już od kilku tygodni szykują się na spotkanie z drugim obok Kolejarza Opole faworytem ligi. Mowa o drużynie Power Duck Iveston PSŻ Poznań, która będzie rywalem Wilków Krosno w niedzielę 16 czerwca 2019 roku. 

Gwiazdą w drużynie z Wielkopolski jest były zawodnik krośnieńskiego klubu - David Bellego. Starcia Francuza z żużlowcami Wilków z pewnością podniosą adrenalinę na stadionie. Chcąc zachować szanse awansu do pierwszej czwórki na koniec rundy zasadniczej i tym samym jazdy w play-off krośnianie muszą pokonać ekipę z Poznania. To dodaje dodatkowego smaczku tej konfrontacji. 

Krośnieńska ekipa nie myśli o niczym innym jak zwycięstwie. Znów szalonym szarżami będą chcieli popisywać się m.in. Paweł Hlib czy Andriej Karpow. 

Wilki Krosno
Mateusz Biskup

Ciekawie będzie także na samym stadionie. Publiczność będzie zabawiała maskotka Wilka. Organizatorzy zapraszają na stadion znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje oraz specjały z grilla i nie tylko. 

Bilety na www.kupbilet.pl

Dostępne też w:

 • Empik Krosno: Galeria Krosno przy ul. Legionów 17,
 • punkty STS w Krośnie: Piłsudskiego 39, Powstańców Warszawskich 2 lub Kisielewskiego 4/6a.
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 11.06.2019 22:32
equalizer przeczytano 582 razy
person źródło informacji: Wilki Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA