Żużel

Mecz drużyn: Wilki Krosno - OK Bedmet Kolejarz Opole

 • star_border
  Mecz w ramach 2. Ligi Żużlowej.
 • schedule
  19 maja 2019 (niedziela), godz. 17:00
 • location_on
  Stadion (Krosno, ul. Legionów)
 • note
  Trybuna kryta - 30 zł, normalny - 24 zł, ulgowy 15 zł (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów), junior - 10 zł (dla osób od 10 do 15 roku życia)

Zaległe spotkanie z 28 kwietnia 2019 (mecz odwołany z powodu opadów deszczu).

To spotkanie elektryzuje wszystkich fanów żużla na Podkarpaciu. W niedzielę, 19 maja 2019 roku o godzinie 17:00 na krośnieńskim torze Wilki podejmą faworyta ligi - OK Bedmet Kolejarza Opole.

Emocji z pewnością nie zabraknie. Krośnieńska drużyna zrobi wszystko, by pokonać głównego kandydata do awansu na zaplecze Ekstraligi. Ciekawie będzie w każdym biegu, bowiem zarówno Wilki, jak i ekipa z Opola dysponują w tym sezonie bardzo mocnymi składami. 

Zespół trenera Janusza Ślączki zrobi wszystko, by zanotować drugą z rzędu wygraną w meczach na własnym torze po inauguracyjnym zwycięstwie z Wandą Kraków. 

Wilki Krosno
Mateusz Biskup

Ciekawie będzie także na samym stadionie. Publiczność będzie zabawiała maskotka Wilka. Organizatorzy zapraszają na stadion znacznie wcześniej przed meczem. Na specjalnym stoisku będzie można zaopatrzyć się w klubowe gadżety, m.in. oficjalną koszulkę klubu. Z kolei w punktach gastronomicznych serwowane będą napoje oraz specjały z grilla i nie tylko. 

Bilety na www.kupbilet.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 15.04.2019 21:59
equalizer przeczytano 1668 razy
person źródło informacji: Wilki Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA