Koszykówka

Mecz drużyn: Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia

 • star_border
  Krośnieńskich kibiców basketu czeka ostatnia w tym sezonie okazja do zobaczenia meczu Energa Basket Ligi. Na pojedynek z Miastem Szkła Krosno przyjeżdża drużyna Asseco Gdynia.
 • schedule
  18 kwietnia 2018 (środa), godz. 18:00
 • location_on
  Hala MOSiR (Krosno, ul. Bursaki)
 • note
  Trybuna czerwona - 20 zł, trybuna żółta – 15 zł, ulgowy - 10 zł

Drużyna Asseco Gdynia to jedyny klub w Energa Basket Lidze, który w swoich szeregach nie ma żadnego obcokrajowca. Dowódcą i najlepszym zawodnikiem drużyny jest wieloletni reprezentant Polski Krzysztof Szubarga. Mocnymi punktami drużyny są również młodzi zawodnicy: Przemysław Żołnierewicz, Marcel Ponitka, Jakub Garbacz, Mikołaj Witliński oraz doświadczony Piotr Szczotka.

Pierwszy mecz między drużyną z Gdyni i Krosna zakończył się minimalnym zwycięstwem Gdynian 87-85. Dodatkowych emocji środowemu pojedynkowi w Krośnie nadaje fakt, iż w drużynie Asseco Gdynia występuje ulubieniec krośnieńskich fanów, były zawodnik biało-zielonych – Dariusz Wyka. Będzie to pierwszy po czterech sezonach spędzonych w Krośnie pojedynek na krośnieńskim parkiecie popularnego Wyksona przeciwko byłemu klubowi. 

KKK

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami.

Bilety można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  730 233 133
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward