Muzyka

Marzena Ugorna, Rockoholic oraz Krzysztof Antkowiak w hali MOSiR

 • star_border
  Koncerty w ramach imprezy pod hasłem “Dzień Zdrowego Trybu Życia” organizowanej przez fundację "Pomaganie jest trendy".
 • schedule
  14 grudnia 2017 (czwartek)
 • location_on
  Hala MOSiR (Krosno, ul. Bursaki)
 • note
  Wstęp wolny

Impreza pod hasłem “Dzień Zdrowego Trybu Życia” rozpocznie się w samo południe na terenie Delikatesów Centrum w Galerii Portius (Krosno, ul. Bursaki), a część wieczorna - koncerty - odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  

Mat. organizatora

Tego dnia Krosno odwiedzi Duszek Babu i jego przyjaciele, którzy wspólnie promują zdrowy tryb życia oraz propagują ideę pomagania. W trakcie imprezy promowane będą zdrowe i naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne z Duszkiem Babu. Dochody z ich zakupu przekazywane będą m.in. na rzecz potrzebujących w Krośnie.

Tego dnia przy kasie pracował będzie znany aktor Mikołaj Krawczyk. Gwiazda seriali takich jak “Przyjaciółki” czy “Barwy Szczęścia”, a także filmów: “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Misja Afganistan” obsłuży klientów Delikatesów Centrum, którzy zakupią produkty z wizerunkiem Duszka Babu.

Wieczorem w hali MOSiR wystąpią:

 • godz.18:00 - Marzena Ugorna - finalistka programu The Voice of Poland, okrzyknięta Wielką Damą Polskiego Bluesa, odbywająca właśnie swoje tourné wspólnie z Markiem Piekarczykiem z TSA,
 • godz. 19:00 - Rockoholic z Mikołajem Krawczykiem na czele,
 • godz. 20:00 - Krzysztof Antkowiak, którego w ostatnim czasie można było oglądać w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Znany z przebojów: „Przyjaciel wie”,„Zakazany owoc” czy "Pada śnieg" zaśpiewanego w duecie z Edytą Górniak.
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward