Film

Maraton Godzilli w kinie Helios

 • star_border
  W tym zestawie Helios proponuje trzy filmy: "Godzilla", "Godzilla II: Król Potworów (premiera) oraz "Kong: Wyspa Czaszki".
 • schedule
  14 czerwca 2019 (piątek), godz. 23:00
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  33/37 zł

Kino Helios wakacje rozpoczyna już 14 czerwca Maratonem Godzilli! Noc rozpocznie spektakularnym powrotem do klasycznej opowieści przygodowej w filmie „Godzilla”. Następnie premierowo, kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, długo wyczekiwany „Godzilla II: Król Potworów”. Gigantyczny gad powraca, aby przywrócić równowagę w przyrodzie. Na koniec trzymający w napięciu i niezwykle efektowny „Kong: Wyspa Czaszki”.

Godzilla (napisy)

USA, thriller, science-fiction, akcja, 2014, 123 min.
Reżyseria: Gareth Edwards
Obsada: Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, Sally Hawkins, David Strathairn, Bryan Cranston, Victor Rasuk

Latem 2014 r. najsłynniejszy potwór świata znów zaatakuje. Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zaprezentują widzom porywający film przygodowy Godzilla. Młody wizjonerski reżyser Gareth Edwards (Strefa X) opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.


Godzilla II: Król Potworów (premiera, napisy)

USA, science-fiction, akcja, przygodowy, 2019, 132 min.
Reżyseria: Michael Dougherty
Obsada: Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Sally Hawkins

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację... a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.


Kong: Wyspa Czaszki (napisy)

USA, akcja, fantasy, przygodowy, 2017, 110 min.
Reżyseria: Jordan Vogt-Roberts
Obsada: Tom Hiddleston, Brie Larson, Toby Kebbell

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku - tak samo pięknej, jak zdradliwej - nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 10.06.2019 21:40
equalizer przeczytano 426 razy
person źródło informacji: Helios
inne wydarzenia
REKLAMA