Film

Maraton Annabelle w kinie Helios

 • star_border
  W tym zestawie Helios proponuje cztery filmy: "Annabelle", "Annabelle: Narodziny zła", "Annabelle wraca do domu" (premiera) oraz "Zakonnica".
 • schedule
  12 lipca 2019 (piątek), godz. 23:00
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  29 zł - do 04.07, 33/37 zł

Kina Helios zapraszają na noc horrorów z demoniczną lalką Annabelle. W ciągu tej nocy zagrane zostaną cztery filmy, które mają za zadanie śmiertelnie Was przestraszyć.

Annabelle (napisy)

USA, horror, 2014, 99 min.
Reżyseria: John R. Leonetti
Obsada: Annabelle Wallis, Alfre Woodard, Eric Ladin, Ward Horton, Gabriel Bateman

John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.


Annabelle: Narodziny zła (napisy)

USA, horror, 2017, 99 min.
Reżyseria: David Sandberg
Obsada: Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Miranda Otto

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.


Annabelle wraca do domu (premiera, napisy)

USA, horror, 2019, 120 min.
Reżyseria: Gary Dauberman
Obsada: Mckenna Grace, Patrick Wilson, Vera Farmiga

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy, i jej przyjaciół.


Zakonnica (napisy)

USA, horror, 2018, 120 min.
Reżyseria: Corin Hardy
Obsada: Taissa Farmiga, Charlotte Hope, Bonnie Aarons

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward