wakacje

Manufaktura wyobraźni - zajęcia w RCKP

 • star_border
  Wakacyjne zajęcia artystyczne dla dzieci.
 • schedule
  03 lipca 2019 (środa) - 28 sierpnia 2019 (środa), godz. 10:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  Udział bezpłatny

W myśl zasady, że z bycia dzieckiem nigdy się nie wyrasta, a dzieciństwo powinno trwać jak najdłużej, RCKP zaprasza najmłodszych do udziału w Manufakturze Wyobraźni: - Dzieciom w wieku od 6 do 13 lat oddajemy hole i galerie oraz całą naszą uwagę.

Zamiast telefonów - kredki, farby i nożyczki, a zamiast komputerów zajęcia, które za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat będą pięknym wspomnieniem z dzieciństwa.

pixabay.com

- Odkurzymy gry planszowe, udowadniając, że wspólne rozgrywki dają o wiele więcej radości niż samotne spędzanie czasu, zagramy w grę stworzoną po części przez nas i naszych praktykantów, a po części - to już podczas zajęć - przez Was, poznamy ludzi i pasje warte poznania - dowiemy się, czym jest bakcyl i że wcale nie tak trudno go złapać, pokolorujemy szarą rzeczywistość, używając do tego hektolitrów farby, kredek we wszystkich możliwych kolorach, wyrzeźbimy i ulepimy nie tylko pionki do gry, ale wszystko to, co podpowie wyobraźnia. Będziemy łączyć kolory, techniki, malować, lepić, kleić i ciąć, udowadniając jednocześnie, że relaks jest prawdziwą sztuką - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia zawsze w godz. 10.00-13.00. Terminy (środy):

 • 3, 10,17, 24, 31 lipca 
 • 7, 14, 21, 28 sierpnia
RCKP

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy:

 • osobiście: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sekretariat, pokój 235 (I piętro), ul. Kolejowa 1,
 • lub tutaj.

Każdego roku powstaje plakat wydarzenia - w tym roku, oprócz oczywistej funkcji informacyjnej, jest również grą planszową, w którą grać będą uczestnicy spotkań. Będzie go również można pobrać i wydrukować lub pod koniec wakacji odebrać na Kolejowej 1. Na stronie rckp.krosno.pl znajdziecie też zasady gry. Z czasem będą pojawiać się tam kolejne wersje.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward