Muzyka

Łydka Grubasa - koncert w Browarze Dukla

 • star_border
  Jesienna trasa koncertowa pod hasłem "Urocza Trasa Łydki Grubasa".
 • schedule
  28 września 2019 (sobota), godz. 19:00
 • location_on
  Browar Dukla (Cergowa 301)
 • note
  35/50 zł

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.

Grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie trzy studyjne wydawnictwa - “Bąż Woa”, “Perpetuum Debile” i “O-dur C-ból”. Ostatnia płyta, nagrana w białostockim Hertz Studio, stanowiła przełomowy moment w historii Łydki, gwarantując grupie liczną rzeszę fanów, dziesiątki koncertów rocznie oraz setki tysięcy odtworzeń w serwisach multimedialnych. W 2011 i 2018 roku Łydka wystąpiła na festiwalu Pol'and'Rock. W roku 2019 po bardzo zaciętej walce otrzymała nagrodę Złotego Bączka, gwarantującą występ na Dużej Scenie P’n’R 2019.

Łydka Grubasa zaprasza na jesienną trasę, która będzie przebiegać pod hasłem "Urocza Trasa Łydki Grubasa": - Pociśniemy ponad dwadzieścia koncertów od Szczecina po Sanok. Szykujemy dla Was zestaw kawałków znanych i lubianych, ale pogramy też rzeczy, których jeszcze nie było.

Bilety na koncert tutaj.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 23.08.2019 07:04
equalizer przeczytano 1549 razy
person źródło informacji: Browar Dukla
inne wydarzenia
REKLAMA
equalizer Reklamę wyświetlono 5964 razy