Warsztaty

Letni Podwieczorek - rodzinne warsztaty na Rynku

 • star_border
  Kulturalny wehikuł czasu - prawdziwe analogowe wakacje dla najmłodszych.
 • schedule
  26 sierpnia 2018 (niedziela), godz. 16:00
 • location_on
  Rynek (Krosno)
 • note
  Wstęp wolny

Dla wszystkich, którzy koniec wakacji postanowili spędzić w Krośnie RCKP ma nieoczywistą propozycję: - Zapraszamy do naszego kulturalnego wehikułu czasu – z najmłodszymi i młodymi duchem odbędziemy podróż do czasów dzieciństwa, baz i stref, analogowych rozrywek, gier planszowych.

- Udowodnimy, że kultura orzeźwia – przygotujemy lemoniadę tysiąca smaków, ulepimy babkę z piasku, brudząc ręce w wielkiej piaskownicy i wyobrażając sobie, że jesteśmy nad polskim morzem, z mikrofonem w ręku przemierzymy rynek w poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania o ulubione kolory, zwierzęta, filmy czy pory roku – dorośli, szykujcie odpowiedzi, bo to Was odpytają młodzi dziennikarze! Zdanie po zdaniu napiszemy własną książkę – kto wie, może nawet ją wydamy – stworzymy kolorowe kreacje z Fundacją dla Sztuki, a w sprawdzonej już strefie relaksu znajdziemy chwilę wytchnienia.

Plakat wydarzenia
RCKP

W przypadku niesprzyjającej pogody warsztaty przeniosą się na podcienia: - Dorośli, szukajcie stref, wspominajcie piękne czasy dzieciństwa – najmłodsi, poznajcie dzieciństwo rodziców i dziadków! Letni Podwieczorek poleca się na lipcowy wieczór - zachęcają organizatorzy.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward