Balet

"Królewna Śnieżka" - spektakl w RCKP

 • star_border
  Dwugodzinny baśniowy spektakl baletowy na motywach Baśni Braci Grimm w wykonaniu osławionej grupy artystów Royal Lviv Ballet.
 • schedule
  09 grudnia 2018 (niedziela), godz. 18:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  70/85 zł

Dawno, dawno, temu, podczas srogiej zimy, królowa siedziała przy kryształowym oknie i wyszywała. Sypiące się z nieba płatki śniegu, niczym pierze z rozprutej pierzyny, tak zaabsorbowały królową, że przez nieuwagę ukłuła się w palec. Trzy krople krwi z palca upadły na parapet i tak cudnie wyglądały w kontraście z białym śniegiem, że królowa pomyślała: "Chciałabym mieć dziecko białe jak śnieg, rumiane jak krew i o włosach czarnych jak heban". Wkrótce potem pragnienie królowej spełniło się - powiła dziewczynkę białą jak śnieg, rumianą jak krew i o włosach czarnych jak heban. Nazwano ją Śnieżką.

Spektakl w wykonaniu Royal Lviv Ballet to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek, w baletowym wykonaniu. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają zarówno dzieciom, jak i dorosłym niezapomnianych emocji.

Wirtuozerskie wykonanie, ręcznie malowane dekoracje oraz baśniowe stroje.

Bilety do nabycia w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1) lub tutaj.

Plakat wydarzenia
Morningstar Music Agency
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 26.11.2018 11:20
equalizer przeczytano 973 razy
person źródło informacji: Morningstar Music Agency
inne wydarzenia
REKLAMA