Twórcze myślenie

"Kreatywność? To się ćwiczy!" - warsztaty w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej

 • star_border
  Bezpłatne warsztaty z rozwoju kreatywności dla młodzieży.
 • schedule
  13 stycznia 2020 (poniedziałek) - 22 stycznia 2020 (środa)
 • location_on
  Filia Nr 6 KBP - Centrum Multimedialne (Krosno, ul. Ordynacka 8)
 • note
  Udział bezpłatny

Kreatywność jest współcześnie jedną z najbardziej pożądanych cech – twórcze myślenie procentuje w szkole i na studiach, pracodawcy szukają osób kreatywnych. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko już teraz rozwinęło umiejętność twórczego myślenia – skorzystaj z pilotażowego programu edukacyjnego – „Kreatywność? To się ćwiczy!” organizowanego przez Krośnieńską Biblioteką Publiczną w Krośnie.

Do udziału w treningu kreatywności zaprasza młodzież w wieku 13-16 lat. Trening to 4 spotkania, podczas których uczestnicy poznają m.in. zasady twórczego myślenia, sprawdzone ćwiczenia na rozwijanie kreatywności, zasady prowadzenia burzy mózgów, metody twórczego rozwiązywania problemów.

Terminy spotkań:

 • 13 stycznia 2020 (poniedziałek), godz. 14.00-16.00 - Czy ja jestem kreatywny? Wprowadzenie do kreatywności i podstawowe zasady twórczego myślenia
 • 15 stycznia 2020 (środa), godz. 14.00-16.00 - Łącz, pytaj, łam zasady! Sprawdzone sposoby na rozwijanie kreatywności
 • 20 stycznia 2020 (poniedziałek) - Burza mózgów na opak – twórcze rozwiązywanie problemów
 • 22 stycznia 2020 (środa), 14.00-16.00 / S.C.A.M.P.E.R – Twórcze rozwiązywanie problemów

Zapisy przyjmowane do wyczerpania miejsc – pod nr 13 43 250 15 – lub w siedzibie placówki (ul. Ordynacka 8). Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania poprowadzi Agata Warywoda – specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie.

Plakat wydarzenia
KBP
WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward