Pływanie

"Kinder+sport - radość z pływania" - festiwal na basenie

 • star_border
  Impreza z udziałem ambasadora, olimpijczyka Pawła Korzeniowskiego.
 • schedule
  16 czerwca 2018 (sobota), godz. 10:00
 • location_on
  Zespół Krytych Pływalni (Krosno, ul. Wojska Polskiego 45a)
 • note
  Wstęp wolny

Wydarzenie ma na celu popularyzację aktywności fizycznej poprzez zabawę wśród najmłodszych oraz ich rodzin. Gościem specjalnym festiwalu będzie olimpijczyk i ambasador programu Kinder+Sport – Paweł Korzeniowski.

To już 4. sezon, w którym Zespół Krytych Pływalni w Krośnie stawia na naukę pływania poprzez zabawę i wspólnie z programem Kinder+Sport realizuje wyjątkowe wydarzenie sportowe dla całych rodzin. - Festiwal Kinder+Sport Radość z Pływania to ważny dzień w kalendarzu naszej pływalni. Będziemy gościć całe rodziny – rodzice i rodzeństwo będą mieli okazję, aby pokibicować młodym pływakom. Jestem przekonany, że obecność Pawła Korzeniowskiego zapewni szczególnie wysoką frekwencję – mówi Piotr Jaracz, dyrektor Zespołu Krytych Pływalni w Krośnie.

mat. organizatorów

Podczas sobotniego festiwalu ok. 120 dzieci z Krosna, zostanie zaproszonych do udziału w wyjątkowej lekcji pływania, którą poprowadzi sam Paweł Korzeniowski – były pływak, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, olimpijczyk, a obecnie trener i ambasador programu Kinder+Sport. 

- Swoją przygodę z pływaniem rozpocząłem w wieku 7 lat i do dziś jest to moja ulubiona forma spędzania aktywnie czasu. Zdaję sobię sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie dziecka do nauki pływania – i tuogromna praca spoczywa na rodzicach, jednak wiem również jak istotna jest atmosfera podczas pierwszych zajęć pływania i dlatego wraz z programem Kinder+Sport w calej Polsce organizujemy festiwale pływania. Chemy inspirować dzieci i ich rodziców do bycia aktywnymi – podkreśla Paweł Korzeniowski.

Pod okiem mistrza oraz profesjonalnego zespołu trenerów zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą zaproszenido udziału w licznych grach i zabawach oswajających je z wodą, będą mogli nauczyć się współpracy z rówieśnikami i zasad fair play. Każde dziecko aktywnie uczestniczące w festiwalu zostanie nagrodzone medalem oraz otrzyma dyplom Radosnego Pływaka Kinder+Sport Radość z Pływania.

Wydarzenie dla dzieci z klas I-III krośnieńskich szkół podstawowych. Zgłoszenia przyjmowane w kasach pływalni. Ilość miejsc ograniczona.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 12.06.2018 21:55
equalizer przeczytano 537 razy
person źródło informacji: Kinder+Sport
inne wydarzenia
REKLAMA