Teatr

"Imię" - spektakl w RCKP

WYDARZENIE ODWOŁANE
 • star_border
  Spektakl w znakomitej obsadzie: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk, Wojciech Malajkat.
 • schedule
  13 stycznia 2018 (sobota), godz. 18:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  80 zł, 70 zł

"Imię" - spektakl Matthieu Delaporte’a i Alexandre’a de la Patellière’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

Obsada: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk
Wojciech Malajkat.

mat. organizatora

Akcja spektaklu rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak ) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście to przyjaciel domu, puzonista –Claude (Marcin Hycnar/ Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat ) oraz jego dużo młodsza ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie  przebieg spotkania zdawał się przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. Całe zamieszanie wywoła z pozoru niewinne pytanie o planowane imię dla
dziecka. Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty „Imienia” porównywanego często do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie sztuki „Imię” otrzymał w 2013 roku dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany).
Producentem spektaklu jest Tito Productions (producent m.in. przedstawień: „Boeing Boeing”, „Histerie miłosne” i „I love you”).

Bilety do nabycia:

 • w kasie RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1) - tel.: 13 43 218 98 w. 159,
 • w serwisie www.kupbilecik.pl

WIĘCEJ INFORMACJI
 • phone
  13 43 218 98 w. 159
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward