Planszówki

Serce dla planszówek - Games Room w restauracji W dobrym smaku

 • star_border
  Kolejny event z grami planszowymi organizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0".
 • schedule
  20 kwietnia 2018 (piątek), godz. 17:00
 • location_on
  Restauracja W dobrym smaku (Krosno, ul. Bieszczadzka 1)
 • note
  Wstęp wolny

Wydarzenia organizowane przez grupę Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" gromadzą coraz większą liczbę uczestników. Podczas imprez spotykają się stali bywalcy, jednak nigdy nie brakuje nowych twarzy. 

Już 20 kwietnia 2018 kolejne spotkanie w restauracji W dobrym smaku – od godziny 17:00 do 22:30 będziecie mieli okazję pograć w gry planszowe, wziąć udział w sesjach RPG, rozłożyć się z bitewniakiem czy też wysłuchać prezentacji gier bez prądu, które będą dostępne dla uczestników w wypożyczalni.

pixabay.com

Grupa Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" po raz kolejny proponują kreatywne spędzenie czasu nad planszą w towarzystwie animatorów, którzy chętnie pomogą w rozgrywkach i wytłumaczą reguły wszelkich gier. Tym razem przygotowano listę 200 tytułów, które genialnie sprawdzają się we wszelakim towarzystwie.

Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie - w wypożyczalni znajdować się będą gry ze skrajnie różnych kategorii – szybkie, przyjemne i łatwe, ale nie zabraknie również cięższych pudeł, które wymagać będą planowania i strategicznego myślenia. 

Na większości eventów gracze mają możliwość wsparcia akcji charytatywnych – tym razem akcja na rzecz Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci, która pomaga rodzinom. - Nikt z nas nie jest obojętny na cierpienie, a zwłaszcza gdy krzywda dzieje się dzieciom - podkreślają organizatorzy. 

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 16.04.2018 16:41
equalizer przeczytano 646 razy
person źródło informacji: Blueberrypuddingcake
inne wydarzenia
REKLAMA