Gry planszowe

Games Room dla WOŚP w Kawiarni Kawka

 • star_border
  Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" zapraszają do gry w planszówki i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • schedule
  13 stycznia 2018 (sobota), godz. 15:00
 • location_on
  Kawiarnia Kawka (Krosno, ul. Tkacka 2a)
 • note
  Zbiórka na WOŚP

WOŚP to wspaniała inicjatywa mająca na celu pomoc i zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia. W 2018 roku czeka nas już 26. edycja tej imprezy, podczas której cała Polska będzie dzielnie walczyć o pobicie kolejnych rekordów zbiórki. Dzięki niej szpitale zostaną zaopatrzone w nowoczesne akcesoria medyczne.

mat. organizatora

Muffiny z grupy Blueberrypuddingcake będą wspomagać tę inicjatywę poprzez organizację GamesRoomu, podczas którego zebrane zostaną środki wspomagające tegoroczny WOŚP. Oprócz gier planszowych, towarzystwa graczy i szczytnego celu uczestnicy będą mogli wypić pyszną kawę i przegryźć ciastka w Kawiarnia Kawka, mieszczącej się w Krośnie przy ulicy Tkackiej 2a, gdzie ostatnim razem BBPC również przeprowadzała akcję charytatywną.

W sobotę 13 stycznia 2018 od godziny 15:00 do 22:00 organizatorzy zapraszają serdecznie do wzięcia udziału w imprezie i pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują: - Czekamy na Was - każdy uczestnik znajdzie grę dla siebie w muffinowych zbiorach, a instrukcjami nie należy się martwić dzięki pomocy doświadczonych animatorów. Ci którzy wspomogą inicjatywę, będą mogli wybierać odpowiadające im tytuły z listy liczącej ponad sto gier.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward