Wakacje

"Franek Włóczęga i legend księga" - spektakl w Ogródku Jordanowskim

 • star_border
  Wydarzenie z cyklu "Letnia Przygoda".
 • schedule
  29 sierpnia 2019 (czwartek), godz. 18:00
 • location_on
  Ogródek Jordanowski (Krosno, ul. Grodzka 20)
 • note
  Wstęp wolny

Ahoj przygodo! Po raz kolejny RCKP zaprasza najmłodszych na spotkanie z Letnią Przygodą: - W cieniu drzew - w Ogródku Jordanowskim - uśmiechem, farbami, kredkami, teatralnymi działaniami, podskokami i konkursami pokonamy nudę.

Letnia Przygoda w Ogródku Jordanowskim
RCKP

"Letnia Przygoda" rusza już od godz. 16:00, a o godz. 18:00 specjalna atrakcja - spektakl "Franek Włóczęga i legend księga" w wykonaniu Teatru w Ruchu.

Franek Włóczęga - mały chłopiec o wybujałej wyobraźni wraz ze swoją koleżanką Olą - wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata… polskich legend i baśni! Napotykając postaci takie jak Popiel, Bazyliszek, Lech czy Pan Twardowski, nasi bohaterowie przeżywają liczne przygody i sami, wraz z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii. Ta niezwykła podróż jest dla najmłodszych wspaniałym źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju. Co więcej, dzieci przekonują się, że najpiękniejsze przeżycia przynosi sięganie po historie zawarte w książkach i nasza własna wyobraźnia, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej.

Spektakl "Franek Włóczęga i legend księga"
Teatr w Ruchu

Teatr w Ruchu to zespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie, zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Scenariusze, na których oparte są spektakle, to autorskie teksty w oryginalny sposób poruszające tematy ważne z punktu widzenia edukacji. Domeną pracujących w teatrze jest hasło NA SCENIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, w końcu w świecie stworzonym z wyobraźni nic nie powinno być nierealne.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward