Wygląd

Festiwal Mody i Urody w VIVO! Krosno

 • star_border
  Prezentacja oryginalnych kolekcji, Strefa Urody z bezpłatnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i konsultacjami oraz zakupy ze stylistką.
 • schedule
  09 listopada 2019 (sobota), godz. 14:00
 • location_on
  VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Wstęp wolny

W sobotę, 9 listopada, w godz. 14.00-18.00, na specjalnie zaaranżowanym wybiegu w VIVO! Krosno zobaczymy pokaz najnowszych kolekcji jesiennych i najciekawszych stylizacji sylwestrowo-karnawałowych zarówno dla kobiet, mężczyzn, jaki i dzieci. Będzie można również porozmawiać z ekspertami o modzie i najnowszych trendach. W pokazach swoje kolekcje zaprezentują takie marki jak: Reserved, Ochnik, Big Star, House, CCC, 4F, Monnari, Medicine, Deichmann, Quiosque, SWISS, Lavard, Recman, Vistula, Wólczanka, Evenement, Kubenz Maxi Moda czy Szachownica. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych dziennikarek modowych, profesjonalna stylistka Sofi Socha.

To nie koniec atrakcji, jakie VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów. Na wszystkich miłośników piękna czekać będzie również Strefa Urody przygotowana z markami Douglas i Golden Rose. Na odwiedzających VIVO! czekać będą bezpłatne zabiegami pielęgnacyjne i konsultacje z ekspertami. Dodatkowo marka Douglas przeprowadzi na jednej z pań wielką, sceniczną metamorfozę.

VIVO! Krosno

Ponadto klienci VIVO! będą mogli skorzystać z niecodziennej formy zakupów w towarzystwie… swojego własnego stylisty modowego – Karoliny Szczepanik. Osobisty ekspert będzie odwiedzał z klientami sklepy odzieżowe i doradzał w doborze odpowiednich stylizacji i rozwiązań modowych. Pomoc stylisty jest całkowicie bezpłatna, uczestnicy wydarzenia ponoszą jedynie koszt zakupionych ubrań (o ile zdecydują się na ich zakup). Z usług eksperta modowego będzie mogło skorzystać pierwsze 6 osób, które do 7 listopada włącznie wyślą swoje zgłoszenie na adres e-mail: malgorzata.macnar@howlita.pl.

Dodatkowo na 15 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do udziału w zakupach ze stylistą, czekają zestawy upominkowe przygotowane przez drogerię Hebe. - Organizowany przez nas Festiwal Mody i Urody to wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Krośnie jeszcze nie było. Zapraszamy wszystkich miłośników mody i dobrego stylu, którzy chcą rzetelnie i solidnie przygotować się do jesieni, a także zapoznać się z kreacjami sylwestrowymi i karnawałowymi, które będą na topie. Liczymy, że przygotowane przez nas atrakcje i spotkania z ekspertami zainspiruje krośnian na najbliższe miesiące – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 28.10.2019 17:47
equalizer przeczytano 1240 razy
person źródło informacji: Vivo Krosno
inne wydarzenia
REKLAMA