Ferie

Ferie z Klockami w VIVO! Krosno

 • star_border
  W Centrum Handlowym pojawi się kreatywna strefa z klockami, w której każdy chętny będzie mógł stworzyć własne niepowtarzalne konstrukcje i przy okazji sprawdzić swój stopień pomysłowości i zdolności manualnych.
 • schedule
  13 stycznia 2020 (poniedziałek) - 25 stycznia 2020 (sobota)
 • location_on
  VIVO! Krosno (ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  Wstęp wolny

13 stycznia w województwie podkarpackim rozpoczną się długo wyczekiwane przez dzieci ferie zimowe. W związku z tym w Centrum Handlowym pojawi się wielki plac budowy, wyposażony w kultowe klocki. Najmłodsi, pod czujnym okiem animatorów, będą mogli zbudować w kreatywnej strefie m.in. domy, mosty czy poruszające się roboty. Do dyspozycji uczestników będą klocki wyposażone w koła zębate czy ruchome elementy mechaniczne. Na najmłodszych czekać będzie także strefa z Mega Klockami.

- Mając na uwadze ogromne zainteresowanie ubiegłoroczną akcją, postanowiliśmy po raz kolejny stworzyć dzieciom możliwość spędzenia czasu wolnego z ulubionymi przez nich klockami. Budowanie z klocków pobudza wyobraźnię i zdolność rozumowania przestrzennego. Wpływa również na budowanie relacji z rówieśnikami i umiejętność pracy zespołowej. Mamy nadzieję, że zaproponowane w ramach Ferii z Klockami atrakcje znów zachęcą do odwiedzenia naszego Centrum Handlowego i zainspirują uczniów pozostających w mieście na czas ferii zimowych do aktywnego i kreatywnego wykorzystania czasu wolnego - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Wydarzenie odbędzie się na Placu Centralnym w dniach 13-25 stycznia, w godz. 11:00 – 19:00.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward