Ferie

Ferie z bajkami w artKinie

 • star_border
  Konkursy, zabawy, warsztaty plastyczne i specjalne seanse.
 • schedule
  12 lutego 2019 (wtorek) - 21 lutego 2019 (czwartek), godz. 09:00
 • location_on
  artKino (Krosno, ul. Bieszczadzka 1)
 • note
  Bilety w zależności od seansów.

Pogoda jest nieprzewidywalna, i trudno powiedzieć jakie niespodzianki czekają na dzieci w czasie ferii, ale na każdą pogodę artKino przygotowało ciekawy program.

W czasie Ferii z Bajkami 12, 14, 19 i 21 lutego już od 9.00 rano czekać będą na dzieci konkursy, zabawy i warsztaty plastyczne. Po zajęciach, o godzinie 11.00 artKino zaprasza na seanse filmowe:

Ralph Demolka w internecie

12 lutego 2019 (wtorek), godz. 11:00
USA, animacja, komedia, 112 min., od 5 lat
Bilet - 11 zł

Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha... 

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".


Sekretny świat kotów

14 lutego 2019 (czwartek), godz. 11:00
Chiny, animacja, komedia, 85 min., od 5 lat
Bilet - 11 zł

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - Miaukocji, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.


Moja żyrafa

19 lutego 2019 (wtorek), godz: 11:00
Belgia, Holandia, Niemcy, familijny, 74 min., b.o.
Bilet - 8 zł

Rafał urodził się tego samego dnia, co jego najlepsza przyjaciółka Rafa, żyrafa. Ponieważ jego dziadek jest opiekunem w zoo, Rafała często można spotkać w pobliżu Rafy. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim, aż Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że żyrafy do szkoły chodzić nie mogą. Rafał tęskni za Rafą, a żyrafa Rafa tęskni za Rafałem. Dlatego Rafał wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.


Misja Yeti

21 lutego 2019 (czwartek), godz. 11:00
Kanada, animacja, komedia, 80 min., od 5 lat
Bilet - 10 zł

Nawet mała stopa Yeti jest większa od ludzkiej. O wiele, wiele większa. Co zrobić, kiedy nadepnie się wielkiemu futrzakowi na odcisk? Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman. Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik? Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami? I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny.


Zajęcia  dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisów można dokonać w sekretariacie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza (ul. Kolejowa 1, p. 235) od 21 stycznia 2019.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 25.01.2019 21:48
equalizer przeczytano 1936 razy
person źródło informacji: RCKP
inne wydarzenia
REKLAMA