Piłka nożna

El Clasico: FC Barcelona - Real Madryt - transmisja meczu w kinie Helios

WYDARZENIE ODWOŁANE
 • star_border
  Sportowy pojedynek dwóch gigantów.
 • schedule
  26 października 2019 (sobota), godz. 13:00
 • location_on
  Kino Helios (Krosno, ul. Bieszczadzka 29)
 • note
  26,50/30,50 zł

Uwaga! Zaplanowana na 26 października transmisja meczu FC Barcelony i Realu Madryt odbędzie się w innym terminie (nie jest jeszcze znany).

Ten sportowy pojedynek dwóch odwiecznych rywali to znacznie więcej niż tylko mecz piłkarski. To starcie dwóch potęg: FC Barcelony i Realu Madryt, które elektryzuje cały piłkarski świat. El Clásico to wydarzenie, wokół którego roztacza się magia...

FC Barcelona - Real Madryt to pojedynek dwóch odwiecznych rywali 
pixabay

Sieć kin Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje swoim widzom niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku - to wszystko sprawi, że widzowie poczują się niemalże tak, jakby byli tego dnia na Camp Nou, w samym centrum wydarzeń. To doskonała okazja do spędzenia sobotniego popołudnia zarówno z kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji zarówno na boisku, jak i w sali kinowej z pewnością nie zabraknie.

El Clásico to jedyny w swoim rodzaju mecz, który zainteresuje miliony kibiców na całym świecie. Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na to wyjątkowe sportowe wydarzenie oraz do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać oryginalną koszulkę ufundowaną przez La Liga. Aby wziąć w nim udział należy: kupić bilet na transmisję El Clásico , w przerwie meczu zrobić zdjęcie, a następnie udostępnić je na stronie wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico. Laureatami konkursu zostaną autorzy najbardziej oryginalnych zdjęć. Szczegóły tutaj.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 15.10.2019 07:45
equalizer przeczytano 663 razy
person źródło informacji: Helios
inne wydarzenia
REKLAMA