Taniec

Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny "Kleks" oraz Zespół Tańca Współczesnego "Strecz" - występy w RCKP

 • star_border
  Prezentacje na zakończenie roku artystycznego w RCKP.
 • schedule
  15 czerwca 2018 (piątek), godz. 17:00
 • location_on
  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)
 • note
  Wstęp wolny

Zakończenie roku artystycznego najlepszym sposobem na pożegnanie roku szkolnego i powitanie wakacji, pochwalenie się sukcesami, pracami, pomysłami, zasłużonymi pochwałami i przychylnymi spojrzeniami wszystkich, którzy w czerwcu wezmą udział w wielkim podsumowaniu działań artystycznych. O oprawę każdego z wydarzeń zadbają zespoły działające przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza, zaproszą do udziału w wędrówce przez dyscypliny – od tańca i teatru zaczynając, a na plastyce, grafice i muzyce kończąc.

RCKP

W piątek, 15 czerwca 2018 wystąpią: Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny "Kleks" oraz Zespół Tańca Współczesnego "Strecz".

Zespoły te, instruktorki i choreografki w jednym swojej pasji poświęcają wszystko. Kto choć raz widział zespoły na scenie, ten wie, że nie ma dla nich tematów nie do zatańczenia. W tym roku zespoły zapraszają na... plan filmowy. Jeśli spodziewacie się hollywoodzkich scen, wartkiej akcji i tego, co zobaczyć można tylko za kulisami wielkich produkcji, zajrzyjcie koniecznie na Kolejową 1.

Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny "Kleks" prowadzą: Dagmara Krzanowska-Szelc, Paulina Rozenbajgier, Aleksandra Fejdasz.

Zespół Tańca Współczesnego "Strecz" prowadzi: Sabina Wójcik-Grygolec.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward