Muzyka

DOC. "Rock, który leczy" - koncert w K15

 • star_border
  Koncert zespołu, który powstał z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: Konrada Bauma i Tomasza Ryznara.
 • schedule
  15 grudnia 2018 (sobota), godz. 20:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  25 zł - przedsprzedaż, 35 zł - w dniu wydarzenia

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku. Jego założyciele to lekarze: neurolog Konrad Baum i gastroenterolog, internista Tomasz Ryznar. Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Do lekarzy dołączyli zawodowi muzycy z Łańcuta i Krosna: Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, Kacper Radek - gitara oraz Filip Łukaszewicz - perkusja. Zespół jest mocno rozpoznawalny muzycznie, ponieważ w takim krótkim czasie wypracował już własny styl i brzmienie oparte na rocku i bluesie z elementami R'n'B.

Wiosną 2016 roku odbyła się premiera pierwszego singla DOC-a pt."Dom". 10 lutego 2017 odbyła się premiera pierwszej płyty DOC. pt. "Dla kilku chwil", a wraz z nią promującego płytę teledysku do utworu "Pozwól mi". Od 2017 DOC. grany jest regularnie na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz innych rozgłośni podkarpacia.

Początkiem roku 2018 zespół wygrał prestiżowy plebiscyt Radia Rzeszów - Werbel’2017. Debiutancka płyta DOC-a okrzyknięta została jako ta najlepsza spośród twórców Podkarpacia w 2017 roku, zaś nagrodą był między innymi koncert finałowy przed Ray Wilson w rzeszowskim Klubie LUKR oraz nagranie kolejnej płyty w Studio Radia Rzeszów.

Skład zespołu: Konrad Baum - wokal, gitara, Tomasz Ryznar - bas, Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, Kacper Radek - gitara, Filip Łukaszewicz - perkusja.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 06.12.2018 11:45
equalizer przeczytano 807 razy
person źródło informacji: K15
inne wydarzenia
REKLAMA