Wakacje

"Czarnoksiężnik z Krainy OZ" - spektakl w Ogródku Jordanowskim

 • star_border
  Spotkanie z serii Letnia Przygoda.
 • schedule
  12 lipca 2018 (czwartek), godz. 18:00
 • location_on
  Ogródek Jordanowski (Krosno, ul. Grodzka 20)
 • note
  Wstęp wolny

Ahoj przygodo! RCKP zaprasza do świata bajek, baśni i magicznych postaci. W programie: plenerowe spektakle teatralne, działania artystyczne i animacyjno-kulturalne, gry, muzyka. 

Początek spotkania o godz. 16:00, a o godz. 18:00 spektakl "Czarnoksiężnik z Krainy OZ" w  wykonaniu Teatrzyku Blaszany Bębenek.

RCKP

„Czarnoksiężnik z krainy Oz” to niezapomniana przygoda małej Dorotki, która za sprawą potężnego tornada trafia do magicznej krainy Oz. Dziewczynka spotyka tam przyjaciół: Stracha na Wróble, Tchórzliwego Lwa oraz Blaszanego Drwala, którzy pomagają jej dotrzeć do władcy tego świata. Dorotka wierzy, że tylko z jego pomocą będzie mogła wrócić do domu.

Spektakl pokazuje, że warto odkrywać możliwości, które w nas drzemią, a także to, że pomimo swoich słabości potrafimy sobie radzić w różnych sytuacjach. Przedstawienie jest interaktywne, dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, w którym widzowie mogą wziąć udział w zabawach (taniec, pomoc Dorotce w znalezieniu odpowiednich wskazówek) oraz usłyszeć trzy piosenki zaśpiewane na żywo przez aktorów. W spektaklu zastosowano zmieniające się kurtyny imitujące pięć różnych przestrzeni.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward