Wakacje

"Cyrk w Ogrodzie" - spektakl w Ogródku Jordanowskim

 • star_border
  Wydarzenie z cyklu "Letnia Przygoda".
 • schedule
  18 lipca 2019 (czwartek), godz. 18:00
 • location_on
  Ogródek Jordanowski (Krosno, ul. Grodzka 20)
 • note
  Wstęp wolny

Ahoj przygodo! Po raz kolejny RCKP zaprasza najmłodszych na spotkanie z Letnią Przygodą: - W cieniu drzew - w Ogródku Jordanowskim - uśmiechem, farbami, kredkami, teatralnymi działaniami, podskokami i konkursami pokonamy nudę.

Letnia Przygoda w Ogródku Jordanowskim
RCKP

"Letnia Przygoda" rusza już od godz. 16:00, a o godz. 18:00 specjalna atrakcja - spektakl "Cyrk w Ogrodzie" w wykonaniu Teatru w Ruchu.

Spektakl opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkującej sklep z zabawkami. Dzieci poznają Słonicę Bożenę, Pluszowego Lisa Benka i Żołnierzyka Patryka. Bohaterowie nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce. Pragną zrobić coś, co odmieni ich życie i uczyni ich na tyle wyjątkowymi, by w końcu ktoś zechciał przygarnąć ich do siebie. Postanawiają… otworzyć swój własny cyrk! Nie będzie to proste zadanie - Słonica ma sporo ciałka jak na akrobatkę, Żołnierzyk kuleje na jedną nogę a Lis, choć chciałby być cyrkowym czarodziejem, nie zna jeszcze ani jednej sztuczki. Nie obejdzie się bez pomocy Widowni! Przy okazji Dzieci dowiedzą się, że każdy z nas jest wartościowy dokładnie taki, jaki jest. Że nie potrzeba się starać być kimś innym, żeby zasłużyć na uznanie i miłość, oraz, że zawsze jest czas na wielkie marzenia!

Spektakl "Cyrk w Ogrodzie"
Teatr w Ruchu

Teatr w Ruchu to zespół zawodowych aktorów, których połączyła pasja i kierunkowe wykształcenie, zdobywane w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Scenariusze, na których oparte są spektakle, to autorskie teksty w oryginalny sposób poruszające tematy ważne z punktu widzenia edukacji. Domeną pracujących w teatrze jest hasło NA SCENIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, w końcu w świecie stworzonym z wyobraźni nic nie powinno być nierealne.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward
schedule opublikowano 12.07.2019 11:33
equalizer przeczytano 920 razy
person źródło informacji: RCKP, teatrwruchu.pl
inne wydarzenia
REKLAMA