Muzyka

Clap Tone - koncert w K15

 • star_border
  Wystąpi rzeszowski Clapton's Tribute Band.
 • schedule
  25 stycznia 2020 (sobota), godz. 20:00
 • location_on
  K15 (Krosno, ul. Krakowska 15)
 • note
  30 zł - przedsprzedaż, 40 zł - w dniu koncertu

Projekt rzeszowskich muzyków, którego artystycznym zamierzeniem jest uhonorowanie twórczości Erica Claptona. Jego leader - Sebastian Stachurski (gitara, vocal) - od ponad 25 lat wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego Mistrza. Być może jest nawet krajowym rekordzistą w ilości koncertów Claptona, w których miał przyjemność uczestniczyć.

Grupa złożona jest z doświadczonych muzyków, którzy związani są z uznanymi w kraju zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak: Piotr Nowak Band, Portal Blues, Kłusem z Blusem, Outsider Blues, Spiral.

Clap Tone

Oprócz Sebastiana Stachurskiego w zespole występują: Marcin Dyś (keyboard), Wojciech Kwieciński (bas), Przemysław Nycz (perkusja). Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop.

Uczestnictwo w koncertach tej formacji gwarantuje niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70. i 80., bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad, w których gwiazdorski band Claptona, złożony z najznamienitszych muzyków nagrał i wykonuje wspaniale zaaranżowany iście królewski program.

WIĘCEJ INFORMACJI
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward